Fotografia wizerunkowa Stargard - Zdjęcia do CV, LinkedIn, na strony www

Zdjęcia biznesowe Stargard to gwarancja zrobienia dobrego wrażenia i zbudowania, wzmocnienia zaufania z klientami i partnerami biznesowymi. Dobre zdjęcia wizerunkowe Stargard mogą dużo powiedzieć o Tobie dlatego nie pozostawiaj wykonania ich przypadkowej osobie. Wspólnie obalmy mit fotogeniczności - przedstawimy Was w sposób wesoły, otwarty lub poważny, ale co najważniejsze jako profesjonalistów w swojej branży. Możemy dołączyć atrybuty Waszej profesji lub sfotografować na tle prowadzonej działalności.
Fotografia biznesowa Stargard to kreowanie Państwa wizerunku, a trafnie wykonany portret to inwestycja w Was samych.

Popularnością w naszym studiu cieszą się zdjęcia biznesowe dla osób, które właśnie zaczynają swoją karierę zawodową i potrzebują dobrych fotografii do CV oraz na portale społecznościowe, np. Linkedin, FB lub Golden Line. Rozumiemy, że nie jesteście zawodowymi modelami i dbamy o to by sesja przebiegała w luźniej atmosferze i nie była wyścigiem z czasem. Zależy nam na Waszym komforcie dlatego też godziny sesji są elastyczne i mogą być dopasowane do Waszych obowiązków, jeżeli chcecie odwiedzić nas poza standardowymi godzinymi pracy studia to stanowi dla nas problemu.
Zdjęcia wizerunkowe i fotografia biznesowa Stargard to dopracowane zdjęcia Was lub Waszych pracowników. 

W trakcie sesji wykonujemy wiekszą ilość ujęć, z których następnie sami wybieracie te które poddane zostaną postprodukcji, czyli retuszowi i obróbce, której poziom wybieracie sami. Może być to delikatne poprawienie niedoskonałości lub głęboki retusz. Na zdjęcia zapraszamy do naszego studia w Stargardzie, możemy dotrzeć do siedziby Zamawiającego lub wykonamy je w okolicznym plenerze.
Copyright ©2024 Studio Fotograficzne Martyna i Rafał Stargard, Szczecin, Zachodniopomorskie. All Rights Reserved.