Fotograf na wydarzenia sportowe Stargard - Fotografia sportowa Stargard

Fotorelacje z imprez sportowych w mieście, w terenie lub na stadionie albo w hali sportowej to nasza specjalność. Tworzymy reportaże, które idealnie oddają ducha wydarzeń i emocje jakie tego dnia zaistniały. Profesjonalne zdjęcia sportowych wydarzeń to część historii klubów, drużyn i zawodników, są pamiątką dla pokoleń. Najlepsze zdjęcia sportowe to obrazy radości, eurofii, wzruszenia i wszystkich innych spontanicznych emocji, które wprawne oko fotografa zarejestruje na karcie pamięci. 

Zdjęcia sportowe Stargard to także reklama dla organizatora i sponsorów tych wydarzeń - są wysokooprocentową inwestycją i wizytówką osób i firm z nimi związanych. To one pomagają w napędzaniu frekwencji kibiców i zawodników następnych imprez. Potrafimy przedstawić Wasze wydarzenia w korzystnym świetle. Zawsze działamy na pełnych obrotach trzymając aparaty w pełnej gotowości i nie boimy się wykonać tysięcy zdjęć, a następnie spędzić długich godzin by dla Was wybrać najkorzystniejsze ujęcia i w etapie postprodukcji nadać im blasku i kolorów.

Tworzymy galerie internetowe z tych wydarzeń na życzenie klienta. Zdjęcia przekazywane ze znakami wodnymi organizatora. Więcej niż jeden fotograf w razie potrzeby.
Copyright ©2021 Studio Fotograficzne Martyna i Rafał Stargard, Szczecin, Zachodniopomorskie. All Rights Reserved.